Tuning łodzi motorowych – Rapid Marine

By admin
Tuning łodzi motorowych – Rapid Marine

Rapid Marine to rodzina modułów umożliwiających zwiększenie mocy i momentu obrotowego silników stosowanych w łodziach motorowych. Lista aplikacji obejmuje najpopularniejsze na świecie silniki marek Volvo Penta oraz Caterpillar.

W przypadku łodzi motorowych podstawową korzyścią wynikającą z zastosowania modułu Rapid jest obniżenie zużycia paliwa oraz znacznie szybsze osiąganie docelowej prędkości rejsu. Moduły Rapid zapewniają przyrost mocy o około 20% w stosunku do mocy fabrycznej.

Aktualnie moduły Rapid Marine można zastosować w następujących silnikach:

Caterpillar C9A

Caterpillar C9B (ACERT)

Caterpillar C11 i C13

Caterpillar C12, C15 i C16

Caterpillar 3176B

Volvo-Penta D3

Volvo-Penta D6

Ceny modułów znajdują się w naszym SKLEPIE (link na górze strony)

Wszystkie moduły Rapid Marine występują w wersji Plug&Play co oznacza bardzo prostą instalację. Czas potrzebny na podłączenie modułu do silnika nie przekracza 30 minut.

Jak jak wszystkie inne moduły Rapid także moduły Rapid Marine są programowalne więc możliwe jest ustalenie zakresu modyfikacji parametrów pracy silnika oraz warunków, w których modyfikacja ustawień może nastąpić. Dzięki temu moduły Rapid Marine są bezpieczne dla silnika.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem lub dystrybucją modułów Rapid Marine skontaktuj się z nami pisząc na adres kontakt@4motoracing.pl

Comments are closed.