Tuning motocykli – moduły Rapid Bike

By admin

[swfobj src=”http://www.4motoracing.pl/wp-content/uploads/2011/02/rapid_bike.swf”]

RAPID BIKE

najbardziej zaawansowane moduły tuningowe do motocykli

 

Co to jest Rapid Bike?

RAIPD BIKE to rodzina najbardziej zaawansowanych na rynku modułów tuningowych do motocykli.

Jakie moduły Rapid Bike są dostępne?

Aktualnie w skład oferty wchodzą 3 modele modułów:

 

Rapid Bike EASY

mikroprocesorowy modulator sondy lambda

Rapid Bike EVO

zaawansowany moduł tuningowy o bardzo szerokiej funkcjonalności

 

Rapid Bike RACING

najbardziej rozbudowany moduł Rapid Bike przeznaczony dla wymagających motocyklistów, szczególnie jeżdżących po torze lub posiadających mechanicznie zmodyfikowane silniki

 

 

 

Opis modułów Rapid Bike

 

Rapid Bike EASY

mikroprocesorowy modulator sondy lambda.

Moduł przeznaczony jest dla wszystkich posiadaczy jednośladów, którym zależy na poprawie przebiegu krzywej momentu obrotowego i mocy silnika (w tym dla wielu skuterów) a co za tym idzie na lepszych parametrach trakcyjnych i oszczędzaniu paliwa.

Kliknij RAPID BIKE EASY Aby dowiedzieć się więcej na temat tego modułu.

 

Rapid Bike EVO

Jest to zaawansowany moduł do zarządzania mapami wtrysku w motocyklach ze zintegrowanym modulatorem sondy lambda. Przeznaczony dla zaawansowanych motocyklistów chcących maksymalnie zoptymalizować możliwości silnika oraz skorzystać z możliwości jakie daje np. quickshifter czy przełącznik map wtrysku (np. mokra/sucha nawierzchnia).

Kliknij RAPID BIKE EVO aby uzyskać więcej informacji.

 

Rapid Bike RACING

Najbardziej zaawansowany pod względem technologii i możliwości jest moduł Rapid Bike

Jego nazwa nie jest przypadkowa – przeznaczony jest dla zawodników ścigających się w zawodach. Bardzo szerokie możliwości modułu Rapid Bike Racing kwalifikują go do zastosowań profesjonalnych jednak przystępna cena umożliwia zastosowanie go przez amatorów. Rapid Bike RACING umożliwia pełne zarządzanie mapami wtrysku i zapłonu. Ponad to oferuje wszystkie funkcje jakie możemy znaleźć w Rapid Bike EVO oraz dodatkowo asystenta hamowania silnikiem i limiter prędkości w pit-lane.

 Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij RAPID BIKE RACING.

Co zyskam kupując moduł Rapid Bike?

Kupując moduł Rapid Bike uzyskasz przede wszystkim większą radość z jazdy. Dzięki zoptymalizowanemu składowi mieszanki paliwowo-powietrznej silnik Twojego motocykla będzie pracował znacznie płynniej, będzie chętniej wkręcał się na obroty oraz będzie oferował zdecydowanie większy moment obrotowy i moc, szczególnie na niskich i średnich obrotach.

 

Co mogę stracić jeśli nie kupię modułu Rapid Bike?

Jeśli zmodyfikowałeś układ dolotowy i/lub wydechowy swojego motocykla a nie dostosowałeś do tych zmian składu mieszanki paliwowo-powietrznej to niemal pewne jest, że właśnie straciłeś istotną część momentu obrotowego na niskich i średnich obrotach. Często też pogorszeniu ulega moc maksymalna silnika. Właściciele motocykli bez modyfikacji również tracą wiele przyjemności z jazdy – seryjne zestrojenie silnika nigdy nie jest optymalne gdyż producent musi oddać klientowi pojazd bardzo uniwersalny…

 

Który moduł Rapid Bike powinienem wybrać?

To zależy czego oczekujesz i czego potrzebujesz.

Posiadacze motocykli o spokojnym charakterze i skuterów najczęściej wybierają moduł Rapid Bike EASY. Ma on wiele zalet – jest prosty w instalacji, ma bardzo atrakcyjną cenę i wykonuje swoje zadanie w 100 procentach.

Jeśli jednak oczekujesz, że mapa paliwowa Twojego motocykla będzie zestrojona w pełnym zakresie polecamy moduł Rapid Bike EVO – to zdecydowanie najbardziej popularny moduł w ofercie Rapid Bike. Posiada wiele funkcji dodatkowych i jest bardzo skuteczny w działaniu.

Dla motocyklistów wymagających, poszukujących pełni możliwości silnika swojego motocykla sugerujemy wybór modułu Rapid Bike RACING. Wachlarz możliwości oferowanych przez ten moduł jest bardzo szeroki i pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty.


Sprawdź gdzie kupić moduł RAPID BIKE

 

 

Comments are closed.