Rapid Bike RACING

By admin

[swfobj src=”http://www.4motoracing.pl/wp-content/uploads/2011/02/rapid_bike.swf”]

Rapid Bike RACING – ciesz się ściganiem!

 

Rapid Bike RACING, najbardziej zaawansowany i innowacyjny system tuningu motocykli, to prawdziwy przełom technologiczny. Nowa platforma umożliwia pełną kontrolę nawet 8 sygnałów wejściowych dzięki mocy obliczeniowej dziesięciokrotnie większej w porównaniu do modułów Rapid Bike 3. Nowe funkcje, w porównaniu do modułów Rapid Bike EVO, zaimplementowane w modułach Rapid Bike RACING to między innymi dynamiczne zarządzanie zapłonem w celu uzyskania jak najlepszych parametrów silnika oraz kontrola hamowania silnikiem umożliwiająca wyeliminowanie drgań tylnego koła na hamowaniach i bezpieczne wejście w zakręt z maksymalną prędkością. Ponadto: Pit-lane RPM limiter: ograniczający prędkość maksymalną po wjeździe do alei serwisowej i  Multi-set switch, który jest nie tylko przełącznikiem map ale umożliwia także zmianę ustawień silnika w zakresie wtrysku, zapłonu, limiterów (np. obrotów maksymalnych), kontroli hamowania silnikiem a nawet funkcji  autoadaptacji.

Zobacz jak moduł Rapid Bike RACING współpracuje z Twoim motocyklem:

Aktywne zarządzanie limiterem obrotów, tak ważne podczas wyścigów, przydatne jest także na drodze. Technologia ta zaimplementowana jest w modułach Rapid Bike EVO i Racing. Modyfikacja limitera działa według progresywnej skali  bazując na danych wejściowych w celu osiągnięcia optymalnej wartości mocy silnika również w rozszerzonym zakresie obrotów.  Opracowano także kilka dodatkowych funkcji mających na celu poprawę dynamiki motocykli poprzez wzbogacenie mieszanki paliwowo-powietrznej w czasie dynamicznego przyspieszania czy też modulację sygnału z sondy lambda.

Moduły Rapid Bike RACING i EVO mają możliwość usunięcia ograniczników prędkości – parametru kluczowego podczas wyścigów…

Rapid Bike RACING – wygrywanie jest celem…

Aktualna lista aplikacji modułów Rapid Bike RACING i Rapid Bike EVO

Dla łatwiejszego przeglądania poniższej listy użyj ikon powiększenia (+/-) lub kliknij ikonę „Otwórz w nowym oknie”.

[pdf http://www.4motoracing.pl/wp-content/uploads/2013/02/130206%20EVO%20RACING.pdf]

 

Moduły Rapid Bike możesz bezpiecznie kupić w naszym sklepie!

 

Poczytaj też o Rapid Bike EASY oraz o Rapid Bike EVO

Comments are closed.